DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Jako každý rok, i letos se konal v březnu pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče den otevřených dveří. Rodiče se svými dětmi, ale i další zájemci, si mohli poslechnout vystoupení školního sboru Habrmánek a prohlédnout si zázemí školy. Přítomných vyučujících se mohli zeptat na informace ohledně nástupu do prvních tříd a také měli možnost konzultace se speciálním pedagogem z Pedagogicko – psychologické poradny v Plzni. Pro všechny předškoláčky byly ve třídách připraveny různé aktivity, aby si mohli vyzkoušet, co je v první třídě čeká – zkusili si práci na interaktivní tabuli, kde rozeznávali geometrické tvary, svou zručnost prokázali při skládání loga naší školy, poznávali různé živočichy nebo si procvičili malé počty. Za splněné úkoly získali razítka a při odchodu si vybrali dárečky vyrobené našimi žáky.

Všem zúčastněným děkujeme za návštěvu u nás ve škole a doufáme, že Vám u nás líbilo.