Festival sportu

Závěr školního roku si žáci 3. a 5. tříd zpříjemnili pobytem v přírodě- navštívili ve čtvrtek 21. 6. areál za obchodním centrem Plaza, kde se konal další ročník Festivalu sportu. Děti si zde mohly vyzkoušet různé druhy sportu, ke kterým se běžně nedostanou: střelbu z luku, cvičení na trampolínkách pod vedením zkušené lektorky, běh na běžkách, pozemní hokej a mnoho dalších sportů. Mohly si vyzkoušet i hokej na vozíku pro postižené, žáci z 5. třídy našli odvahu a jezdili na řece na paddleboardu. V amfiteátru si všichni mohli odpočinout při tanečních vystoupeních různých skupin.

Největší úspěch ale asi měla vodní skluzavka, i když mnoho dětí odcházelo domů s mokrým zadečkem. V horkém letním počasí to bylo příjemné osvěžení.