Habrmánek a miniakademie

Blíží se konec školního roku a k tomu neodmyslitelně patří koncert pro rodiče pěveckého sboru Habrmánek. I letos proběhlo vystoupení - konkrétně ve středu 22. 5. 2019, ale tentokrát si zpěváčci ze sboru pozvali hosty. Těmi byly šikovné děti ze školy, které se nebály a předvedly svoje umění před ostatními.

Na začátku miniakademie zazpíval pěvecký sbor několik písniček ze svého repertoáru: lidovky, písničky z pohádek i o zvířátkách, kánon Tři slípky a na závěr  vystoupení svoje oblíbené písničky s pohybovým doprovodem. Ve druhé části  představily děti svoje umění ve hře na různé hudební nástroje - klavír, flétnu, housle, trubku a kytaru, zazpívaly písničky, zatancovaly a dokonce jedna dívka z 5. třídy stepovala.

Všem se vystoupení povedlo a  učinkující byli po právu odměněni potleskem. Dětí, které našly odvahu a chuť vystoupit před ostatními nebylo mnoho, ale jak se říká: kvalita zvítězila nad kvantitou. Již teď se všichni těší na další ročník miniakademie. Na všechny účinkující se můžete podívat ve fotogalerii.