Netradiční rozdání vysvědčení v JUMP PLZEŇ

Dne 31. ledna 2019 se třída 6. A zúčastnila výletu do JUMP Plzeň. V celém areálu bylo mnoho různých trampolín, ale mohli jsme také vyzkoušet skákání do airbagu, opičí dráhu, vybíjenou, házenou a basketbal na trampolínách. Proběhla i soutěž ve štafetách, při které šlo o rychlost a obratnost. Družstvo, které vyhrálo, dostalo odměnu na baru. Pan učitel a slečna asistentka se toho nebáli a skákali s námi. Po skákání jsme si rozdali vysvědčení a pan učitel otevřel na oslavu dětský šampus. Také jsme si připili na pohodové 2. pololetí.

Všichni jsme si skvělé atrakce užili. Nejvíce se nám líbilo skákání do molitanových kostek. Celá třída by si akci klidně zopakovala. Všichni jsme se vyblbli a nikomu se nic nestalo. Jsme moc a moc rádi, že jsme mohli Jump Plzeň navštívit. Děkujeme za skvělý zážitek.

Za žáky třídy 6. A zapsala Daniela Lešková

Další fotografie v naší fotogalerii.