Úspěch třeťáků v literární soutěži

Vesmír je nekonečný... to byl název literární soutěže, kterou vyhlásilo studijní centrum BASIC. Protože o vesmíru se děti učily i v prvouce a velmi je to bavilo, rozhodly se paní učitelky, že se děti ze 3. tříd v rámci slohové průpravy této soutěže zúčastní. Děti měly vymyslet originální příběh nebo básničku, kde by hlavním tématem byl vesmír. Všechny příběhy byly poslány do centra Basic, které se zabývá problémy s učením a nedostatkem soustředěnosti. Velkým překvapením pro všechny byla ve středu 20. 6. návštěva zástupců centra, kteří všem zúčastněným dětem přišli osobně poděkovat a předat malou odměnu. Zároveň přišli vyhlásit vítěze, kterými se stali žáci Sophia, Martin a Jonáš ze 3.A - obsadili 1., 2. i 3 místo !!!

Všichni měli velikou radost a určitě to bylo povzbuzení k účasti v některé z příštích soutěží.