Velikonoční dílny ve školní družině

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 se v prostorách školní družiny na budově Habrmannova konaly Velikonoční dílny, kde mohli rodiče s dětmi strávit příjemné tvořivé odpoledne. Na čtyřech stanovištích, rozmístěných do dvou oddělení, si mohli vyrobit velikonoční zajíčky z kávových filtrů nebo ruliček od toaletního papíru. Dále si mohli odnést velikonoční slepičky z hnědého nebo černého kartonu a beránka jako zápich do květináče. Paní vychovatelky se také postaraly o něco sladkého na zub a upekly spousty domácích dobrot (velikonočního beránka, domácí tvarohové buchty, tvarohový koláč, kremrole nebo perníčky).

K velkému překvapení byla účast na dílnách velká a u rodičů i dětí měly úspěch. Doufáme, že se velikonoční dílny budou v příštích letech těšit stále větší oblibě.